• office@fantv.bg

Днес в ефира на Фен ТВ се завъртя новото предложение на Анджи. Песента носи името „Още ме боли“. Баладичното парче успя за кратко време да получи одобрението на меломаните.

В него виждаме изпълнителката в една различна светлина, а впечатление правят и красивите локации използвани във видеото.

Музиката и аранжиментът са дело на Мартин Биолчев. Текстът е на самата Анджи в колаборация с Виктория Тодорова- Котенцето. Видеото е плод на творческата работа на Г. Томбашки и А. Томбашка.