Андреа представи новото си видео „Нямам сърце“ на датата, когато преди 18 години стартира своята музикална кариера. Самата певица участва активно в създаването на актуалния си проект, който феновете определиха като затрогващо откровение.

„Скъпи приятели, представям ви „Нямам сърце“! Песен, която реших а ви подаря по случай празника ми днес – 18 години на сцена! Благодаря, че сте до мен през всички тез години. Надявам се да ви хареса, обичам ви!“, сподели с вълнение изпълнителката.
Песента е по музика на самата Андреа в тандем с Йорданчо Василковски-Оцко. Тя участва и в създаването на текста заедно с Анастасия Мавродиева.

Атрактивното видео е заснето на красивия остров Кипър. Любопитен факт е, че режисьор на клипа е Андреа, а оператор – Иван Димитров-Torex.
Можете да гледате видеото Андреа – „Нямам сърце” в ефира на ФЕН ТВ.