• office@fantv.bg

„Няма като нас“ вече в ефира на Фен ТВ

Известният кларинетист Диян Кобрата е добре познат на меломаните. Освен виртуозен музикант, той вече е и начело на собствен оркестър – създател е на Кобра бенд.
Дебютното парче „Няма като нас“ направи премиерата си днес в ефира на Фен ТВ и официалния You Tube канала на медията.

„Имам много планове в главата си. Пандемията не ме спря да работя и „Кобра бенд“ е едно от многото нови неща, които почитателите ми могат да очакват от мен.“ – сподели Диян Кобрата.

Ритмичнната песен „Няма като нас” вече се харесва от феновете и се радва на положителни отзиви в социалните мрежи.

Парчето е първия от серията проекти, които групата планира да представи на музикалните фенове.

Слушайте песента в любимата си музикална платформа тук: https://orcd.co/nyamakatonas

„Няма като нас” може да слушате в youtube канала на Фен ТВ тук: