Молец представиха новото си парче. То носи името „Бял лист“ и ще е част от предстоящия им първи албум. Талантливото дуо не скри вълнението си както от премиерата на видеото, така и от всичко, което им се случва от както са на музикалната сцена.
Феновете им вече тръпнат в очакване с какво ще ни зарадват от групата на концерта им, който ще се състои на стадион „Юнак“. Събитието ще е на 29.06 в София, а след това Молец ще обиколят още няколко български града.
“Търпението не ни достигаше да споделим тази песен с вас, ей! Нямаме търпение да я чуете и на 29-и, където ще зазвучи с още няколко нови трака” – споделиха по повод премиерата на „Бял лист“ момчетата от групата.