Моника Валериева изостави Меди и се врече във вярност на друг. Това не е поредната жълта клюка, а част от сюжета на новото видео на талантливия изпълнител – „Джентълмен“.
Песента излезе преди броени часове, но за кратко време успя да натрупа над 220 000 гледания в YouTube. Коментарите на феновете са повече от ласкави, макар и много от тях да са разочаровани, че промото, което влюбената двойка пусна преди дни в социалната мрежа, не се оказа истинска подготовка за сватба.
Парчето е по музика на самия Меди, аранжиментът е дело на Даниел Ганев, а текстът е написан от Анастасия Мавродиева.
Режисьор на видеоклипа е Станислав Христов – Стенли, а оператор – Виктор Милушев.