Деси Слава обяви прекрасната новина, че е станала баба за първи път. Звездата ще се радва на първата си внучка, която носи нейното име.
Попфолк звездата, която е само на 45 години, бе дарена с внуче от големия си син Майки. Изпълнителката не скри огромното си щастие и сподели емоционален пост в социалните си мрежи:
„Дааа, вълнуващо е много! Боже, благодаря ти, че ме дари с най-прекрасната внучка, която носи моето име! Пожелавам на всеки да изпита това щастие!”
Почитателите на гласовитата певица я обсипаха с честитки и благопожелания.
Честита радост на Деси Слава и от екипа на Фен ТВ! Пожелаваме на малката Десислава да бъде жива и здрава, да расте безгрижна и щастлива и да радва много родителите си и прелестната си баба!