Парти градусът скача до небето в новото парче на Теодора „Най-добрите“. Звездата на Diapason Records посреща пролетта като тотална законодателка на купоните в цялата страна.

След няколкото балади, с които завладя сърцата на почитателите си, изпълнителката реши да отговори на многобройните желания за кючек.
„От парчето „Кеш“ насам не съм имала толкова диво предложение, призоваващо към чупки в кръста. Музиката е моя. Искам да вдигна всички на крака!“, признава певицата.

Текстът е създаден от Йордан Гергов, а аранжиментът – от Мартин Биолчев.

Видеото „Най-добрите“ на Теодора можете да гледате в ефира на ФЕН ТВ, както и в официалния канал на медията в YouTube. Песента е достъпна и в най-големите стрийминг платформи.