Две големи имена на българката музикална сцена се събраха и представиха неочакван общ проект.
Песента „Грешна си” е в типичния за Криско стил, а емблематичният тембър на Човека глас идеално пасва в проекта.
В интервю Криско сподели, че при направата на парчето си е представял единствено гласа на Тони Стораро. Според него, песента звучи по този начин именно заради страхотната колаборация.
Криско и Тони Стораро избраха датата на националния празник, за релийза на новия им сингъл. Изпълнителят на Диапазон Рекърдс поясни, че именно заради рождения ден на сина си Фики е избрал тази дата. Едва един ден след премиерата на сингъла на двамата изпълнители „Грешна си“ вече е на второ място в Набиращи популярност в You Tube България.