• office@fantv.bg

Фики представи новото си горещо предложение за лятото. Песента е в колаборация със Софи Маринова и е озаглавена „Гласът на София“.

Само за броени часове песента успя да предизвика фурор и влезна в трендинг класацията на YouTube.

„Уважаеми приятели, представяме ви “Гласът на София”! Записахме песента с много любов за всички вас.
Искам да благодаря на моите приятели и страхотни професионалисти от Гласът на София за предложението да изпълня тази хубава песен и, не на последно място, искам да благодаря на жената Глас Софи Маринова за невероятното включване! Приятно слушане и незабравими купони на тази песен! Най-хубавите дни предстоят!”
– сподели Фики в социалните мрежи

Музиката към песента е дело на  Brothers Stoyanovi, Фики и Питър Райнов. За аранжиментът се погрижиха Brothers Stoyanovi и DJ Slashi. По текста Фики работи съвместно с Николай Райнов. Видеоклипът е дело на “Гласът на София”.

Гледайте „Гласът на София“ на Фики и Софи Маринова в ефира на Фен ТВ.