• office@fantv.bg

След успешните сингли от албума си, които издаде през миналата година, сега Преслава  зарадва меломаните с нов проект „Беше ли ти хубаво“. Парчето бе представено с въздействащ  черно-бял клип.

Песента е по музика и текст на Николай Гурманов. Аранжиментът е дело на Никола Томов.

Ефектното видео е решено в черно-бяло. Режисьор на лентата е Иван Димитро-Torex.

Самата Преслава не пропусна да отправи своите благодарности към почитателите си, които не спират да я обсипват със стотици положителни коментари:

„Благодаря ви от сърце за всяко едно прекрасно послание, коментар, реакция към новата ми песен „Беше ли ти хубаво?“ Чета всичко – тук в YouTube, в TikTok, в Instagram, във Facebook… и се радвам като малко дете! Толкова любов, подкрепа и хубави думи – няма как да не трепне сърцето ми!“

Може да гледате видеото на Преслава – „Беше ли ти хубаво“ ефира на ФЕН ТВ.