Алисия представи най-новия си музикален проект „Вдигни си телефона“, реализиран съвместно със Syper Sa6 и Емануела. Неочакваната колаборация между артистите изненада публиката и предизвика интерес. Още преди премиерата изпълнителките загатнаха за съвместна песен с постове в социалните мрежи, в които се снимаха заедно, предизвиквайки предположения сред феновете. Текстът е дело на Петър Петров и Александър




