• office@fantv.bg

Марина Тошич е сръбско-българска певица, която избира България, за да гради музикалната си кариера. Родена е на 20 август, тя започва да пее още в основното училище, като солист на училищния хор. От 7 до 10-годишна възраст играе народни танци, а на 10 години става и детски модел. Една година учи в музикално училище, след което се записва в медицинско училище, но в същото време посещава музикална школа, където учи пиано и солфеж. Записва се в ЮЗУ „Неофит Рилски“ в Благоевград и учи във факултета по изкуствата.

Марина започва да пее на 19-годишна възраст. През 2014-а и 2015-а изнася поредица от концерти в Австралия. В България Марина Тошич заявява категоричното си присъствие на музикалната сцена през 2016-а като изпълнител на „Пайнер“, когато излиза дебютният й сингъл „Любовница“.
След това представя „Авантюра“ и „Жестока“, а през 2017-а и „Черта ти слагам“. През 2018-а излиза дуетната й песен с Димана – „Нека го боли“, която е и последна в съвместната й работа с „Пайнер“.
През 2018/2019 участва в най-големия музикален формат в Сърбия „Zvezde Granda“, а през 2020-а, вече като самостоятелен изпълнител, излиза и първата й песен на сръбски език ¨U 4 zida¨. През 2021-а излиза „Мама“.