• office@fantv.bg

Азис посрещна Новата година в САЩ, но според признанията му той се е пренесъл да живее в страната на неограничените възможности. Хитовият изпълнител сподели и че си е купил къща в Америка, с което е сбъднал своя дългогодишна мечта.

Кралят на попфолка не пропуска да сподели кадри в социалните мрежи, където почитателите му стават съпричастни на неговите преживявания във Флорида.

Азис показва пред феновете си и кои са нещата, които му правят най-силно впечатление отвъд Океана. Например демонстрира чрез снимки как се изнасят отпадъците, които се събират точно в определен ден

“Днес петък, всички хора трябва да оставят своите боклукчийски кофи отвън. Всички с жълт капак са в петък, другите цветове са във вторник. Има ред, има и чистота. Когато си в Америка, не бъди… сещате се.”, написа в типичния си стил Азис в социалните си мрежи.

Хитовият изпълнител сподели и видео, в което се наслаждава на различни кулинарни специалитети, характерни за Америка.

https://www.instagram.com/p/DEmxTf2x1D7

За момента Азис не споделя по какъв начин ще продължи с музикалната си кариера в България. Дали ще поделя времето си между родината и САЩ и ще продължи да радва многобройните си фенове с нови проекти, тепърва предстои да разберем.