„На брега“ е озаглавен новия проект на Скандау заедно със Sezy и Simbad. Парчето направи премиерата си днес в канала на Скандау в You Tube.
Песента е по музика и текст на момчетата, а видеото е дело на Bashmotion.
Макар че премиерата е в началото на есента, „На брега“ е с готино лятно звучене. Самият текст ни отвежда „на морето, на брега“. Видеото от друга стана е като контрапункт на лириките – леко мрачно, а момчетата в костюми, всеки със своя роля. Всичко това е една интересна симбиоза, която дава всимки предпоставки на „На брега“ да бъде хит.
А вие какво мислите за „На брега“?